Měření mikrobiální a parazitární zátěže

Paraziti, viry, bakterie, plísně mohou způsobit až 80% všech nemocí. Přítomnost těchto mikrobů zjišťujeme pomocí frekvenčního měření na přístroji F-scan. Každá naměřená frekvence signalizuje přítomnost nějakého parazita, viru, bakterie či plísně. Podle výsledků měření F-scanu vám doporučíme konkrétní typ léčby.

Cena tohoto měření včetně konzultace činí 150 Kč. 

Aplikace léčebných frekvencí

Frekvenční terapie je založena na selektivním ničení mikrooganizmů – virů, bakterií a parazitů přesnými frekvencemi. Tato terapie nenahrazuje lékařskou péči, ale výrazně ji doplňuje a posiluje.

Frekvence aplikujeme pomocí přístroje F-scan švýcarské výroby s napojením na frekvenční smyčku Rama Loop. Dosah frekvencí jsou 2 metry a výhodné je, že tuto terapii může společně absolvovat i více osob, až 3 pacienti naráz. Radiové vlny rozkmitají membrány bakterií, virů a parazitů. Dochází k protržení těchto membrán a tím k následnému zničení mikroorganizmů.

Více informací v článku Paraziti

Ceník terapie

1 sezení půl hodiny 100 Kč
1 sezení hodina       200 Kč

Poradenství v oblasti přírodní medicíny

Náš odborně vyškolený personál s vámi rád prokonzultuje možnosti přírodní léčby. Krátké konzultace poskytujeme zdarma a bez objednání. Na delší konzultaci je třeba se objednat předem. Poradíme vám vhodnou čajovou směs, kterou vám namícháme na míru, Bachovu esenci přímo pro vás. Nevíte si rady v oblasti homeopatik, drahých kamenů a tkáňových solí? Poradíme vám.

Delší konzultace objednávejte v pracovní době na čísle 415 654 369, 
777 233 058 nebo osobně v lékárně.

Měření plicního věku

Nově nyní měříme plicní věk. Měří se kapacita a stáří plic, to znamená podle kapacity plic je odhadnut věk, který by odpovídal věku plic (s porovnáním Vašeho věku) 


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 . Lékárna U sv.Mikuláše - přírodní internetová lékárna