Měření mikrobiální a parazitární zátěže

Paraziti, viry, bakterie, plísně mohou způsobit až 80% všech nemocí. Přítomnost těchto mikrobů zjišťujeme pomocí frekvenčního měření na přístroji F-scan. Každá naměřená frekvence signalizuje přítomnost nějakého parazita, viru, bakterie či plísně. Podle výsledků měření F-scanu vám doporučíme konkrétní typ léčby.

Cena tohoto měření včetně konzultace činí 150 Kč. 


Poradenství v oblasti přírodní medicíny

Náš odborně vyškolený personál s vámi rád prokonzultuje možnosti přírodní léčby. Krátké konzultace poskytujeme zdarma a bez objednání. Na delší konzultaci je třeba se objednat předem. Poradíme vám vhodnou čajovou směs, kterou vám namícháme na míru, Bachovu esenci přímo pro vás. Nevíte si rady v oblasti homeopatik a tkáňových solí? Poradíme vám.

Delší konzultace objednávejte v pracovní době na čísle 415 654 369, 
777 233 058 nebo osobně v lékárně.

Měření plicního věku

Každé pondělí měříme plicní věk. Měří se kapacita a stáří plic, to znamená podle kapacity plic je odhadnut věk, který by odpovídal věku plic (s porovnáním Vašeho věku)

Měření cévního věku

V naší lékárně měříme dvakrát do roka, termín je vždy na Facebooku lékárny.

Měření cévního věku odhalí, v jaké stavu jsou Vaše cévy.

Jsou osmdesátníci, kteří mají cévy hebké a pružné, ale  i mladíci, jejichž cévy jeví pokročilé známky postižení. Pokud budou Vaše cévy starší, než odpovídá Vašemu kalendářnímu věku, je nutné změnit životní styl, výrazně omezit živočišné tuky, zařadit odpovídající fyzickou aktivitu. 


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 . Lékárna U sv.Mikuláše - přírodní internetová lékárna