Měření mikrobiální a parazitární zátěže

Paraziti, viry, bakterie, plísně mohou způsobit až 80% všech nemocí. Přítomnost těchto mikrobů zjišťujeme pomocí frekvenčního měření na přístroji F-scan. Každá naměřená frekvence signalizuje přítomnost nějakého parazita, viru, bakterie či plísně. Podle výsledků měření F-scanu vám doporučíme konkrétní typ léčby.

Cena tohoto měření včetně konzultace činí 150 Kč. 

Aplikace léčebných frekvencí

   Frekvenční terapie je založena na selektivním ničení mikrooganizmů – virů, bakterií a parazitů přesnými frekvencemi. Tato terapie nenahrazuje lékařskou péči, ale výrazně ji doplňuje a posiluje.

         Frekvence aplikujeme pomocí přístroje F-scan švýcarské výroby s napojením na frekvenční smyčku Rama Loop. Dosah frekvencí jsou 2 metry a výhodné je, že tuto terapii může společně absolvovat i více osob, až 3 pacienti naráz. Radiové vlny rozkmitají membrány bakterií, virů a parazitů. Dochází k protržení těchto membrán a tím k následnému zničení mikroorganizmů.

Více informací v článku Paraziti

Ceník terapie

1 sezení půl hodiny 100 Kč
1 sezení hodina       200 Kč

Poradenství v oblasti přírodní medicíny

Náš odborně vyškolený personál s vámi rád prokonzultuje možnosti přírodní léčby. Krátké konzultace poskytujeme zdarma a bez objednání. Na delší konzultaci je třeba se objednat předem. Poradíme vám vhodnou čajovou směs, kterou vám namícháme na míru, Bachovu esenci přímo pro vás. Nevíte si rady v oblasti homeopatik, drahých kamenů a tkáňových solí? Poradíme vám.

Delší konzultace objednávejte v pracovní době na čísle 415 654 369, 777 233 058 nebo osobně v lékárně.


Test nesnášenlivosti potravin

Jak zjistíme, že nějakou potravinu nesnášíme ? 

K dispozici máme diagnostický test FOOD DETECTIVE, který vám během hodiny z kapky krve zjistí intoleranci až na 49 druhů různých potravin, jako je mléčná bílkovina, pšenice, žito, lepek, ořechy, vejce apod. Podle stupně zabarvení se zjistí i míra nesnášenlivosti. 

Doporučuje se potraviny pak na 3 měsíce vyřadit z jídelníčku úplně a pak postupně  jednu po druhé do jídelníčku vracet, když zdravotní potíže odeznějí. Někdy tato ochranná doba pomůže a pacient se může postupně k  původnímu způsobu stravování vrátit, zejména u lehkých intolerancí. 

Ale v případě těžkých intolerancí je potřeba potraviny vyřadit po celý život a používat jiné alternativy.0
Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 . Lékárna U sv.Mikuláše - přírodní internetová lékárna